تخفیف‌ها و قیمت جشنواره‌ها در قیمت فروش در نظر گرفته نمی‌شود
توجه : برای فیلتر کردن نمایش ها در نمودار بر روی عنوان هریک کلیک کنید .

خرید بازی Shade Wrath of Angels برای PC

خرید بازی Shade Wrath of Angels برای PC مردی ناشناس وارد دهکده ای کوچک در کوههای آلپ میشود . او نامه ای از برادرش دریافت کرده مبنی بر اینکه نیاز به کمک دارد . مرد به ایستگاه میرسد ولی متوجه میشود اوضاع غیر عادی است . برادر مرد کشیش است او راهی کلیسا میشود اما میفهمد که آن جا حالت جن زده دارد گویی مردگان زنده شده اند . او راهی زیر زمین کلیسا میشود و به دنیای اشباح وارد میشود

۲۰۹۰۰ تومان

خرید بازی Shade Wrath of Angels برای PC

تعداد دیسک :۱

خرید بازی Shade Wrath of Angels برای PC مردی ناشناس وارد دهکده ای کوچک در کوههای آلپ میشود . او نامه ای از برادرش دریافت کرده مبنی بر اینکه نیاز به کمک دارد . مرد به ایستگاه میرسد ولی متوجه میشود اوضاع غیر عادی است . برادر مرد کشیش است او راهی کلیسا میشود اما میفهمد که آن جا حالت جن زده دارد گویی مردگان زنده شده اند . او راهی زیر زمین کلیسا میشود و به دنیای اشباح وارد میشود . حال باید به دنبال برادر خود باشد و باید با خطرات زیادی روبهرو شود مانند مردگان و غول ها و اسکلت ها و مسیر های پر از دره. علاوه بر این از اسلحه های زیادی بالغ بر بیش از ۲۵ نوع از جمله تپانچه تا شلاق آتشین و شمشیز های جادویی در اختیار شماست . در مواقع لازم میتوانید با استفاده از جادو به موجود دیگری تبدیل شوید مثل ( THE SUFFRING )

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel Pentium 700 MHz
RAM: 128 MB
GPU: nVidia GeForce2, 32 MB RAM
DX: DirectX 9.0c
OS: Widows 98SE,ME
Store: 2 GB
Sound: SoundBlaster

توضیحات نصب: پس از خرید و اکسترکت کردن، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل ISO بدست آمده را با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. پس از نصب بازی تمامی محتوایات موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. برای جلوگیری از آنلاین شدن بازی، در فایروال سیستم خود فایل اجرایی بازی را بلاک کنید.

خرید بازی کامپیوتری 

 

برچسب:
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Shade Wrath of Angels برای PC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.